0216 504 21 21
Kapat× Destek 0216 504 21 21
Hakiki Deri Cüzdan - 50002
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Hakiki dana derisi kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmış fark yaratan erkek cüzdanı. Yüksek kalitede açıkça görülebilen doğal deri damarları ile farklı bir tarz oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Hakiki deri cüzdan dikişsiz tek parçadan oluşmaktadır, yırtılma, kopma sorunu yaşamadan ömür boyu kullanabilirsiniz.
Ürün Kodu
50002
Marka
Dikiş Rengi
Adet
 
0,00 TL
129,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 129,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Özellikler
Marka Bayzade
Kullanılan Malzeme Hakiki Dana Derisi
Ürün Boyutu 9x10,5 cm

Deri aksesuarlar, mütevazı şıklığıyla tüm kıyafetlerimiz ile tam bir uyum içerisindedir. En ince ayrıntısına kadar kusursuz olup, özenle seçilmiş malzemelerden yapılmışlardır.

Tarz oluşturmak isteyen insanlara hitap etmektedir.

Deri ürünlerimiz bitkisel tabaklanmış, birinci kalite deriden Bayzade atölyelerinde tamamen el işçiliği ile üretilmiştir. Deri üzerinde görülen kırışıklıklar, renk varyasyonları ve diğer işaretler sağlamlığına ve ömrüne etki etmez, aksine bunlar derinin doğallığından kaynaklanmaktadır.

Doğal deriler üzerinde kimyasal malzeme olmadığı için su temasında deride renk açması ve lekeler oluşabilir. Sürtünme ve çizilme deri rengine zarar verebilir, bu gibi durumlarda sadece rötuş yapılabilir, orjinale dönüş olmaz. Aseton, benzin, alkol ve benzeri maddelerden uzak tutunuz. Islak ve nemli deri ürünlerini kalorifer ya da güneş altında değil oda ısısında kurutunuz. Deri ürünlerin bakımında doğal ürünler veya vazelin kullanmanız tavsiye edilmektedir. 

hediye_kutusu.png

Hediye Kutusu

Tüm ürünlerimiz hediye olarak verilmek için birinci sınıf özel şık ambalajlarda sunulmaktadır. Her hangi bir ek ücret ödemeden hediye kutusunda özel bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

hediye_kutusu.png

hediye_notu.png
hediye_notu.png

Hediye Notu

Hediyelerinizin yanında sevdiklerinize özel mühürlü hediye mesajları oluşturabilirsiniz. Hediye mesajınız sadece kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve sadece mesajın sahibi okuyabilir. Hediye mesajı mühürlenerek sadece okuyacak kışı tarafından açılarak okunabilir.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar